20 YILLIK TECRÜBE!

Ekotek Kazan Isı Teknolojileri Ltd. Şti.

Isı Teknolojileri & Kalorifer Kazanı Üretim Fabrikamızda Kat Kaloriferi, Pelet Kazanı, Kalorifer Kazanı, Buhar Kazanı ve Boyler Üretiyoruz

Sertifikalar: TSE, CE, ISO

5 Milyon $

İhracat Hedefi

3.000

Üretim Alanı

35 Kaynakçı

Sizin İçin Çalışıyor

20 Yıl

Sektörde Deneyim

Sertifika ve Belgeler

Kalitemiz Hakkında

Isı Teknolojileri Merkezi Isıtma İmalatıEkotek Kazan ısıtma sitemleri sektöründeki gereksinimler doğrultusunda gelişen katı yakıt yakma sistemleri ile ekonomik işletme maliyetli kazanları tasarlamak, yüksek yanma verimli kazanlar üretmek olarak misyonunu ortaya koymuştur. Bu doğrultuda üst yönetim ve çalışanlar geleceğe ait vizyon ve stratejileri oluşturmakta kullanılan ilkeleri ve hedefleri aşağıdaki gibi belirlemiştir.

Sağlıklı büyüyebilmek için gerekli alt yapılardan biri olan; ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini kurduk ve belgelendirdik. TSE Sertifikası ve CE işareti ile ilgili gereklilikleri yerine getirerek Avrupa Birliği’nin ticari ve ekonomik şartlarını karşılayabilecek ürünler üretmekteyiz.

Kaliteye ve Güvene Giden Yol

Hedeflerimiz

Buhar Kazanı Sıvı Yakıtlı Tam Silindirik İmalatKat kaloriferi, kalorifer kazanı ve endüstriyel kazanlar ürettiğimiz fabrikamızda daha verimli ve daha rahat bir fiziki ortam oluşturmak, mevcut imalat kapasitemizi arttırmak, kaliteli servis – bayi ağı kurarak müşteri kitlemizi artırmak öncelikli hedefimiz haline gelmiştir.

Yasal gereklilikleri her zaman karşılayacak şekilde süreçlerimizi düzenlemek ve geliştirmek, sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle, tüm süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çalışmak, müşteri istekleri ve gelişen yakma teknikleri doğrultusunda yeni ürünler üretmek “Ekotek Kazan” şirketinin hedeflerindendir.

Sertifikalarımız

ISO 9001:2008, CE, TSE

Isı teknolojileri sektöründe ilke ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için referans standart olarak ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini karşılayarak uygulamak ve geliştirmek üst yönetim olarak öncelikli taahhüdümüzdür. EkotekKazan fabrikasındaki tüm çalışanlarımız bu bağlamda bu standardın ve kuruluşumuzdaki uygulamalarının gereklerini eksiksiz yerine getirmek ile yükümlüdürler. Kat kaloriferi ve merkezi kazan ürünlerimizin hepsi için TSE belgemiz mevcuttur.

Sertifikalarımız

Isı Teknolojileri Sertifikalarımız

Üst yönetim olarak çalışanlarımızın ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini uygulamak ve gerçekleştirmek için ihtiyacımız olan motivasyona sahip olduğuna inanıyor ve bu konuda gerekli çaba ve çalışmayı gerçekleştirmelerini bekliyoruz. Ekotek Kazan olarak çalışanlarımıza bununla beraber tüm destek ve kaynağı temin edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

İhracat Hedefimiz

İhracat hedeflerimizi 2019 yılı sonunda 5 Milyon $ olarak belirledik. Ülke ekonomisi için en önemli olan sistem “üret ve yurt dışına sat” ilkesi ile çalışarak gerekli kalite belgelerimiz ile satış yapıyoruz.